Teuta Krasniqi mahnit me bukuri Adonisin, komenti që i bëri ai iu lë pa fjalë!

Teuta Krasniqi është njëra nga fytyrat publike e cila çdo herë mundohet të shfaqet sa më natyrale dhe pa komplekse.

Por kësaj radhe paska ndryshuar paksa.

Ajo është aktive në rrjete sociale, ku ndan postime të shumta.

Së fundi në llogarinë e saj ‘Instagram’, ka publikuar disa imazhe si asnjëherë me pare.

E shfaqur me flokë bionde të gjata, dhe me shumë grim ajo nuk njihet.

Shikojeni fotot:

Nga komente të shumta që ka marrë nga fansat një koment aty i ka lëne edhe bashkëshorti i saj Adonisi.

Ai i ka shkruar: ‘Gru a je ti’ ‘Po amo me flokë të ndonjë indianke’ ia ka kthyer ajo’.

Shikojeni komentin:

/GazetaBlic/

SHPËRNDAJE