Teuta Rugova sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

Teuta Rugova shpesh bëhet pjesë e mediave rozë edhe pas heqjes dorë nga politika.

Ajo komentohet për dukjen e saj e cila vazhdimisht shfaqet në formë.

Por krahas ditëve të tjera, sot vajza e ish presidentit Rugova ka marrë vëmendjen e mediave me një tjetër detaj.

Ajo feston ditëlindjen dhe sot mbush plot 30 vite.

Rikujtojmë se, Teuta për dy mandate ishte pjesë e Kuvendit të Republikës së Kosovës.