Tifozet bukuroshe që e zbukuruan stadiumin “Fadil Vokrri” sonte

Edhe në ndeshjen e sotme mes Kosovës dhe Anglisë nuk munguan gjinia e bukur për ta parë ndeshjen nga afër.

Me mijëra tifozë morën pjesë sonte në ndeshjen e Kosovës kundër Anglisë, në mesin e tyre kishte edhe shumë tifoze femra të cilat përveç qe bën tifo për epiken e Kosovës, ato e zbukuruan edhe stadiumin e Kosovës, shkruan Indeksonline.

Ndryshe rezultati është 4 :0 për Anglinë.

Indeksonline ju sjellë disa fotografi ku mund t’i shihni këto bukuroshe të cilat zbukuran “Fadil Vokrrin” sonte./IndeksOnline/

SHPËRNDAJE