Toprak u martua me mashkullin më të bukur turk, do të mbeteni gojëhapur çfarë çifti

Një “Toprak” më ndryshe Aktorja e njohur, Selen Soyder apo siç njihet me rolin e saj “Toprak” nga seriali turk “Lale Devri” është një ndër personazhet që ende ka mbetur në mendjen e audiencës.

Aktorja 31-vjeçare, Selen Soyder është martuar me Oren Fransez.

Selen Soyder dhe bashkëshorti i saj Oren Fransez po e shijojnë çdo moment që po e kalojnë me njëri-tjetrin.

Nuk mungojë as fotografitë e shumta që ata postojnë në rrjetet sociale ku edhe shprehin dashurinë e madhe që kanë për njëri – tjetrin.

Kujtojmë se aktorja e njohur si “Toprak” në vitin 2007 ka qenë “Miss World Turkey” dhe përfaqësoi vendin e saj në Kinë.

SHPËRNDAJE