TRAGJIKE: Një 55 vjeçare ndërron jetë në liqenin e Batllavës

Rreth një orë më parë një person ka ndërruar jetë në liqenin e Batllavës

Indeksonline mëson se personi në fjalë ishte i moshës 55 vjeçare dhe vinte nga Komuna e Obliqit.

Ende nuk dihen shkaqet, mirëpo do të ju mbajmë të informuar lidhur me rastin.

SHPËRNDAJE