Tragjike: Shkoj për të punuar për bukë goje, kthehet i vdekur pasi bie nga ndërtesa – Ja emri i viktimës

Një 40-vjeçar ka humbur jetën aksidentalisht pasi ka rënë nga lartësia në momentin kur ishte duke punuar në një pallat në ndërtim.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Xhorxh Bush” në Tiranë.

Policia thotë se u njoftuar përmes një telefonate rreth orës 16:45 minuta. Me të mbërritur në vendin e ngjarjes, uniformat blu thonë se kanë gjetur të pajetë personin me inicalet B.A., 40 vjeç.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë)

Është ngritur një grup hetimor që po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe për veprimet e mëtejshme

SHPËRNDAJE