Tronditet ky qytet i Kosovës: 57 vjeçari ra në bunar dhe nuk arrihet të shpëtohet (EMRI DHE MBIEMRI)

Mbrëmë në fshatin Vrellë të Istogut një person 57 vjeçar ka humbur jetën.

Personi me emrin, Rrustem Maraj ka rënë në një pus të thellë rreth 6 metra.

Pavarësisht përpjekjeve nga Policia dhe zjarrëfikësit për ta shpëtuar atë, personi është nxjerrur nga pusi pa shenja jete, shkruan Indeksonline.

……………………………………………………………………………………………………………..
Vallëzimi më seksi që keni pa: Morenës i vizatohen komplet të pasmet

……………………………………………………………………………………………………………..

Mjeksia ligjore pritet se shpejti të hetojë rastin ndërsa prokuroria po vazhdon me procedura të mëtutjeshme./Indeksonline/

SHPËRNDAJE