Tronditet Vushtrria: Gruaja therr me thikë bashkëshortin

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka pranuar trajtim mjekësor pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht me thikë nga bashkëshortja e tij.

Rasti ka ndodhur në Vushtrri, të shtunën në ora 23:30.

“Viktima mashkull K/Shqiptar, ka pranuar trajtim mjekësor pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht me thikë nga bashkëshortja e tij e dyshuara femër K/Shqiptare, e cila gjendet në arrati”, thuhet në raport.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë ⤵)

SHPËRNDAJE