Tuna publikon një fotografi atraktive në bikini, vë në pah linjat trupore

Këngëtarja e njohur Tuna Sejdi është një ndër personazhet më të dashur për publikun.

Ajo është shumë e pëlqyer për këngët e saj, ndërsa ka paralajmëruar se së shpejti do të rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Në një fotografi të publikuar së fundmi në InstaStory, këngëtarja shkupjane shfaqet mjaft në formë.

Duket se për tu dukur fit dhe sa më në formë, Tuna ka punuar shumë në palestër që të arrijë rezultate të mira në trupin e saj.

Kënga e saj e fundit mbetet “Duam’, një këngë e bukur dhe me dedikim personal, të cilën ajo e interpretoi në “Kënga Magjike 2016”.