Tuna shfaqet nga Aeroporiti i Prishtinës, çka ka ndodhur me fytyrën e saj?

Altuna Sejdiu apo siç njihet në publik me emrin Tuna, është një këngëtare tejet e pëlqyer shqiptare.

Ajo është shumë e përfolur si për karrierën e saj muzikore ashtu edhe për jetën private, përcjell ORAinfo.

Ajo se fundmi publikoi këkngën ‘Amoni’, e cila u pëlqya shumë nga fansat e saj.

Krahas muzikës, Tuna është aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Ajo sot ka publikuar një video nga Aeroporti i Prishtinës. Ajo është shfaqur më ndyshe dhe ‘deformimi’ me efekte i fytyrës së saj ka marrë gjithë vëmendjen.

Për më tepër shikoni videon…

VIDEO

SHPËRNDAJE