U gjet i pajetë në Greqi, identifikohet shqiptari (EMRI DHE MBIEMRI)

Zbulohet identiteti i të riut shqiptar, i cili u gjet i pajetë në shtetin grek disa ditë më parë.

Viktima është shtetasi Dorian Mancellari, rreth 32 vjeç, nga Pogradeci. Familjarët kanë tërhequr trupin e të riut nga morgu në shtetin grek dhe janë duke e transportuar drejt Institutit të Mjekësisë Ligjore në Tiranë.

Trupi i të riut do t’i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore për të përcaktuar shkakun e vdekjes, edhe pse në shtetin grek është bërë e njëjta procedure.

……………………………………………………………………………………………………………..
Vallëzimi më seksi që keni pa: Morenës i vizatohen komplet të pasmet

……………………………………………………………………………………………………………..

I riu u gjet i pajetë në zonën e Trikallas në Greqi. Mbeten ende te paqarta arsyet pse ka humbur jetën./TCh/

SHPËRNDAJE