U martuan një vit më parë, Elita Rudi publikon disa nga momentet e dasmës që si keni parë

Gjiko dhe Elita Rudi afro një vit më parë kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë, shkruan GazetaBlic.

Ata organizuan një dasmë madhështore në Prishtinë ku të ftuar ishin edhe shumë personazhe të njohur.

Ndonëse çifti ka publikuar në Instagram shumë foto e video nga dita e tyre e veçantë, Elita duket se është bërë sërish nostalgjike.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar disa fotografi nga dasma me Gjikon, të cilat nuk i kemi parë deri tani.

Më poshtë mund të shihni fotot:

SHPËRNDAJE