U panë me të njëjtin fustan, por me këtë çmim mund ta bleni dhe ju!

Shpeshherë hasim në veshjen e njëjtë tek disa personazhe të shoubizit.

Kjo ka ndodhur edhe me këngëtaret Nora Istrefi dhe Soni Malaj, si dhe blogeren e njohur Lori Hoxha. Të trija këto i kemi parë me veshjen e njëjtë, gjë kjo që nuk pasur problem për asnjërën prej tyre.

Si fillim e veshi Nora Istrefi e më pas Lori Hoxha, duke vazhduar më tej tek Soni.

Fustani ngjyrë vjollcë i errët, i hapur tek pjesa e gjoksit, nga marka “Roxanne” ka kushtuar vetëm 91 euro, e duket se treshja kanë bërë zgjedhjen e duhur!/GazetaBlic

SHPËRNDAJE