U tha se u mbulua, ndërsa sot Violeta Kukaj shfaqet shumë joshëse në fustanin e hapur

Është përfolur mjaft shumë në mediat rozë se këngëtarja Violete Kukaj po mbulohet, ndërsa tani ajo ka një përgjigje për të gjitha ato të perfolura, shkruan “Zëri.Info”.

Këngëtarja po përgatitet për xhirimet e emisioneve për ‘Vitin e ti 2019’.

Të paktën kështu shihet në disa fotografi të publikuara në ‘Facebook’, ku Violeta shfaqet shumë më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Pa mbulesë, me fustan tejet elegant dhe të hapur tek gjoksi, Violeta mahnit të gjithë fansat e saj!

SHPËRNDAJE