UEFA publikon formacionin e javës në Ligën e Kampionëve (Foto)

Real Madrid dhe Liverpool kanë kaluar në finale të Ligës së Kampionëve mirëpo Bayerni dhe Roma zhvilluan lojë shumë të mira.

UEFA ka prezantuar formacionin më të mirë të kombinuar për ndeshjet gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Tre futbollist të Real Madridit, tre të Liverpoolit, tre të Romës dhe dy të Bayernit janë përfshi në 11-she.

Më poshtë është formacioni i zgjedhur nga tifozët në faqen zyrtare të UEFA-së. 

SHPËRNDAJE