Unitedi kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Ligës

Manchester Unitedi është kualifikuar për në çerekfinale të Kupës së Ligës, “Carabao Cup”, pasi e ka mposhtur Swansean si mysafir 0 me 2.

Të dy golat për ekipin e Jose Mourinhos i realizoi Jesse Lingard.

Ai shënoi në minutat 21 dhe 59.

SHPËRNDAJE