Ups! Fustani i tregon të brendshmet, reperja e famshme nuk i lë vend imagjinatës së kalimtarëve (FOTO)

Si pasojë e Covid-19, Cardi B ka humbur mjaft tapetë të kuq vitin e kaluar. Por pavarësisht kësaj, reperja e famshme arrin se si të qëndrojë në qendër të vëmendjes së fansave të shumtë.

Të premten, Cardi B u shfaq e veshur me një fustan të “Pierre-Louis Auvray” që nuk i lindte vend imagjinatës së kalimtarëve në Beverly Hills.

Fustani i 28-vjeçares ishte transparent dhe i tregonte më shumë seç duhej. Ajo po shijonte një xhiro me bashkëshortin e saj, Offset.

Cardi B ishte kujdesur që të vendoste edhe një maskë mbrojtëse, e cila është e rëndësishme që të mbahet në ambientet e jashtme si pasojë e koronavirusit.