Urimi i veçantë i Lorik Canës për ditëlindjen e bashkëshortes

Ish-futbollisti Lorik Cana është i martuar me italianen Monika Cana.

Bukuroshja italiane sot festonë ditëlindjen dhe në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar as urimi i bashkëshortit të saj.

“Po plaket” ka shkruar Loriku në një imazh në të cilen shihen çifti së bashku

Ish-kapiteni i Kombëtares dhe Laura janë prindër të një djali ndërsa prej vitesh ata jetojnë në Shqipëri./IO/

SHPËRNDAJE