Urimi i veçantë i Mc Kreshës për Bajram

Edhe reperi Mc Kresha e ka zgjedhur llogarinë e tij në Instagram për të uruar me rastin e festës së Kurban Bajramit.

Urimi i tij ishte shumë i veçantë dhe kjo nuk i ka habitur fansat që e njohin Kreshën pasi e dine që është një person i cili preferon të bëjë shaka.

‘’ O Përhajr Bajrami o Burra !!! 🐑 (edhe juve Granim perhajr se po menoni se spo ju dojm a najsen 😂)’’, ishin fjalët e tij./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE