Vajza bukuroshe e Xenit martohet me burrin më të pashëm, shikoni çfarë çifti

Shkëlzen Jetishi që njihet në publik si Xeni i ka të martuar të dy fëmijët e tij.

Derisa Korabin e njohin të gjithë, vajza e tij është më pak e mediatizuar, përcjell ORAinfo.

Ajo u martua në Amerikë dhe është larg familjes së saj që një kohë të gjatë, gjë që Xenin e bën edhe t’i mungojë vajza e vetme e tij.

Në këto fotografi bie në sy pamja tërheqëse e vajzës dhe dhëndërrit të Xenit.

Janë përshtatur me njëri-tjetrin dhe shikoni çfarë çifti i bukur janë ata./ORAinfo/

SHPËRNDAJE