Vajza dhe dhëndrri i Milaim Zekës janë infektuar me koronavirus

Milaim Zeka, i ftuar në emisionin Kontra me Halil Berishën, ka debatuar me Gëzim Kelmendin nga Partia Fjala.

Temë ishte menaxhimi i koronavirusit nga Qeveria Kurti dhe lejimi i funksionimit të Xhamive dhe institucioneve tjera fetare, shkruan gazeta inFokus.

Këtu, Zeka ka treguar që me koronavirusin ishte infektuar edhe vajza dhe dhëndrri i tij.

Emisioni i plotë:

SHPËRNDAJE