Vajza e Mimozës dhe Shkumbinit, shume joshëse për Vitin e ri

Vajza e këngëtares Mimoza Mustafa dhe këngëtarit Shkumbin Kryeziu është rritur.

Rozafa Kryeziu vajza e artistëve te njohur, para disa muajve ishte në qendër të vëmendjes në mediat rozë, pasi ajo kishte mbrëmjen e maturës e cila kishte përzgjedhur qe te vishte një fustan me ngjyre te kaltert te lehte transparent.

Edhe Rozafa për festën e Vitit të Ri ka festuar dhe është argëtuar me familjarë e shoqërinë e saj.

Në llogarinë e saj në Instagram, Rozafa ka postuar një fotografi ku shfaqet tejet seksi e veshur në të bardha.

SHPËRNDAJE