Vajza e Nustret Muqiqit në top formë

Albiona Muqiqi është motra e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqit dhe vajza e këngëtarit Nustret Muqiqi.

Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në publik.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur ngusht e me këtë pamje shfaqet tejet tërheqëse.