Vajza merr vëmendjen në dasmë, të ftuarit harrojnë çiftin …

Një video e postuar në rrjetet sociale, e realizuar në një dasëm në Turqi, është bërë virale dhe pafundësisht e komentueshme.

E gjithë vëmendja në këtë dasëm nuk është e përqendruar as te dhëndri dhe as te nusja, por te një vajzë.

Dhe kjo pasi ajo i ka lënë të gjithë pa fjalë, duke u mahnitur me kërcimin e saj, belly dance.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

Të gjithë të pranishmit e kanë duartrokitur atë pas performancës mbresëlënëse.

Shikojeni videon:

SHPËRNDAJE