Vdekja që e shkatërroi Diellza Kolgecin (VIDEO)

Diellza Kolgeci është motër e dy vëllezërve, lidhja me të cilët përherë ka qenë speciale dhe e fortë dhe kjo është dëshmuar disa herë edhe nëpërmjet fotografive të publikuara.

Mirëpo muaj më parë, Diellza u përball me një ngjarje shumë të rënde, ku i vdiç një person shumë i afërt i saj.

Së fundmi, bukuroshja ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur haptas për këtë, duke thënë se jeta vazhdon ani pse me vështirësi.

Se kush i ka vdekur dhe çfarë thotë shikoni videon: