Vdes kjo grua në Aeroportin e Prishtinës, po udhëtonte për Zvicër

Një grua e moshuar ka ndërruar jetë në Aeroportin e Prishtinës, e cila ishte nisur drejt Zvicrës.

Vdekja e saj është konstatuar nga mjekët ndërsa në vendin e ngjarjes menjëherë kanë dalë njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës.

Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e ANP “Adem Jashari, Valentina Gara.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Ajo ka thënë se udhëtarja ka vdekur sot brenda objektit të aeroportit ndërsa tani me rastin është duke u marrë Policia e Kosovës.

E këta të fundit ende nuk janë deklaruar për ngjarjen.

SHPËRNDAJE