Vdes pushuesi i dytë sot në plazhet shqiptare

Një tjetër pushues ka humbur jetën në Durrës.

Drejtoria Vendore e Policisë së qytetit bregdetar bën me dije se një ditë më parë, rreth orës 14:25, shtetasi me inicialet F.Ç., 52 vjeç, banues në Tiranë.

Mesohet se i cili ka vuajtur nga zemra.

Sapo është futur në det atij i ka rënë të fikët dhe ka ndërruar jetë në spital. Po punohet për përcaktimin e shkakut të vdekjes.

SHPËRNDAJE