Vedat Muriqi shijon plazhin në Turqi me gruan dhe djalin e tij

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, është duke shijuar pushimet e fundit para nisjes së sezonit të ri në Turqi.

Sezoni i ri 2019/20 në Superligën e Turqisë fillon më 16 gusht, teksa Fenerbahce ndeshjen e parë e zhvillon ndaj Gaziantep më 19 gusht.

Para fillimit të sezonit, Vedat Muriqi po shijon edhe disa ditë relaksi me gruan dhe djalin e tij në një nga plazhet e Turqisë.

Çifti Muriqi dhe Edibe kanë një djalë 1 vjeçar./gazetametro.net

SHPËRNDAJE