Veseli bashkë me Haradinajn paralajmërojnë një vendim të ri për taksën

Kryeparlamentari, Kadri Veseli, dhe kryeministrit, Ramush Haradinaj, kanë paralajmëruar një vendim të rri rreth taksës.“Qyshtu qysh po na shihni sot do të mblidhemi edhe për taksën, për interesa te vendit.

Të bashkuar do të japim një përgjigje” tha Veseli në një konferencë të jashtëzakonshme për media lidhur me marrëveshjen e arritur me SBASHK-un për ndërprerjen e grevës dhe rifillimin e procesit mësimor.

Liderët, të enjten, kanë janë mbledhur në zyrën e presidentit, Hashim Thaçi, për të diskutuar pezullimin e mundshëm të taksës, por pa ndonjë rezultat

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE