Vetëm 7′ minuta lojë, Mount shënon gol fantastik për Chelsea-n

Vjen goli i parën në takimin e Premierligës ndërmjet Chelseas dhe Leicesterit.

Golin e parë dhe të epërsisë për skuadrën e Chelseas e ka shënuar i riu, Mount në minutën e 7’të të takimit.

Rezultati aktuali i takimit është 1:0 në favor të Chelseas.

Golin mund ta shikoni në video:

VIDEO

SHPËRNDAJE