Vetëm dy ditë martesës, Labi nuk rri me gruan në shtëpi… Ja ku ka shkuar …

Para dy ditësh u martua moderatori kosovar Labinot Gashi i njohur për publikun si Labi.

Ai bëri një dasmë të madhe ku pati të ftuar shumë artistë kosovar dhe shqiptar.

Por, vetëm dy ditë pas martesës Labi ka vazhduar punën e tij, duke bërë kështu xhirime në Bogë.

Këtë e ka treguar këngëtarja Gili përmes një postimi të saj në rrjetin social Instagram…/ORAinfo/

SHPËRNDAJE