Video e qesharake nga një dasmë boshnjake: Dhëndri ia dha vrapit, kur ta kuptoni arsyen do të shkriheni së qeshuri

Në rrjetet sociale është shpërndarë një video qesharake e një dasme në Shirokom Brijeg të Bosnës dhe Hercegovinës.


Në video shihet se si dhëndri po vraponte pas turmes së veturave bashkë me të ftuarit në dasmën e tij.

“Ajo ndjenjë kur e harron dhëndrrin, ndërsa mysafirët u nisën…”,shkruante mbi videon e publikuar.

Për fat të mirë në fund, dhëndri arrin tek vetura me të cilën ka pasur ta marr nusen./gazetametro.net

SHPËRNDAJE