Video e tmerrshme: Babë e bir e vrasin fqinjin për arsye banale

Ky është momenti i tmerrshme kur babë e birë qëllojnë për vdekje fqinjin e tyre.

Ky është momenti i tmerrshme kur babë e birë qëllojnë për vdekje fqinjin e tyre.

Konflikti mes tyre ndodhi për një kosh plehrash te rrugica e përbashkët midis shtëpive.

“Provo të ma drejtosh armën”, dëgjohet 37 vjeçari Aaron Hoëard, në Abilene, Texas, SHBA, pak para se dy fqinjët ta qëllojnë për vdekje.

Videoja është filmuar nga e fejuara e viktimës, Kara Box, dhe tregon 67 vjeçarin Xhoni Miller bashkë me djalin e tij, Majkëll Miller, teksa konfliktohen me 37 vjeçarin deri në çastin që qëllojnë për vdekje atë. (TemA)

SHPËRNDAJE