Video interesante! Delfini i vogël noton fare pranë pushuesve që po lahen në Durrës

Një ngjarje mjaft interesante është regjistruar këtë të dielë nga pushuesit të cilët kanë qenë në plazhin e Durrësit në Ishëm.

Një delfin është parë dhe regjistruar duke notuar fare pranë bregut, aty ku shumë qytetarë po laheshin. Video u postua nga News24./Express

SHPËRNDAJE