Video ku Demi Rose është e parezistueshme

Bukuroshja angleze, Demi Rose ka postuar një video një ditë pas ditëlindjes ku tregon linjat e saj perfekte

Për të thonë se është një modele e kolme, por format e saj janë ëndërr për shumë meshkuj.

Është kjo bukuroshja dhe modelja angleze Demi Rose e cila pas një dite që festojë ditëlindjen si Kleopatra ka postuar një video në rrjetin social, Instagram, shkruan GazetaExpress.


Thjesht, ajo në këtë video tregon linjat e saj seksi, derisa ka të veshur një palë bikine leopard.

Ndryshe, dje Demi ka festuar ditëlindjen e saj të 24-të, ku është paraqitur si Kleopatra dhe natyrisht ka treguar format e saj tepër seksi. /GazetaExpress/

SHPËRNDAJE