Video nga vendi i ngjarjes, kështu u ‘shtypen’ veturat që u aksidentuan në Prizren

Tre persona kanë humbur jetën nga një aksident që ka ndodh në rrugën Prizren-Zhur.

Në këtë aksident janë përfshirë një kamionet dhe një veturë.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi, i cili ka treguar se ekspertët e mjekësisë ligjore ende nuk janë në vendin e ngjarjes dhe se vikt.imat ende janë automjet.

Më poshtë gjeni videon nga vendi i ngjarjes dhe detaje nga Policia:

SHPËRNDAJE