Video prekëse, Bryant duke i dhënë instruksione basketbolli vajzës së tij, që humbën jetën sot së bashku

Në moshën 41 vjeçare, është shuar ylli i basketbollit, Kobe Bryant.

Basketbollisti i njohur amerikan, Kobe Bryant ka vdekur pas një përplasje me helikopter.

Sipas TMZ, ylli i NBA po udhëtonte me 4 persona tjerë me helikopterin e tij privat kur ndodhi dhe aksidenti, ndërsa në mesin e tyre ishte edhe vajza e tij 13 vjeçare, Gianna.

Sakaq në një video e cila është publikuar në Twitter, shihet Bryant duke i dhënë instruksione vajzës së tij, Gianna-s.

Vdekja e legjendës së basktebollit ka prekur gjithë botën./Indeksonline

SHPËRNDAJE