Vildane Zeneli çmend ndjekësit, vjen me vallëzim të nxehtë duke dridhur të pasmet

Është një nga femrat më të bukura shqiptare.

Bëhet fjalë për modelen Vildane Zeneli e cila gjithmonë është komentuar për format e saj bombastike. Linjat e saj gjithmonë në top formë, shumë kush do t’ia kishte zili.

E për të mbajtur linjat e saj në formë, Vildanja është shumë e përkushtuar në palestër dhe kujdeset për ushqimet që ha.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku një pjesë të madhe të përditshmërisë së saj e ndanë me gjithë ndjekësit e saj.
Së fundmi zeshkania seksi në llogarinë e saj në Instastory ka publikuar një video ku shihet duke bërë ‘twerk’.

Ky vallëzim sigurisht se do t’i çmend ndjekësit e saj.

SHPËRNDAJE