Vildane Zeneli me top basketi pozon, “kujdes”, bukuria e saj verbëron!

Modelja e njohur me prejardhje shqiptare, Vildane Zeneli çdo herë arrinë të duket në formë të shkëlqyer.

Së fundmi, ajo ka pozuar me bikini të verdha derisa në duar mbanë një top basket.

Janë linjat e trupit të saj ato që marrin gjithë vëmendjen në këtë paraqitje.

No description available.

Në këto ditë të nxehta, Vildanja ka zgjedhur të merret me aktivitete sportive.

Kujtojmë faktin se jo rrallë hërë ajo tregon edhe më shumë se që duhet dhe këtë e bën me shumë qejf. /IndeksOnline/

SHPËRNDAJE