Violetë Kukaj tregon arsyen e dhimbshme se pse u shkëput nga muzika!

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Violete Kukaj ishte e ftuar në emisionin Mirage, shkruan GazetaBlic.Ajo shpalosi shumëçka nga jeta e saj private dhe publike. E dim se Violete Kukaj i ka munguar skenës muzikore një kohë.

Këngëtarja, në këtë emision ka treguar arsyen e kësaj mungese.

Ajo tha se ka humbur nënën dhe motrën nga një sëmundje e rëndë, kanë qenë mbeshtetje shumë e madhe për të dhe ishte pikërisht kjo përiudhe që e ka shkëputur nga skena muzikore.Ndryshe, Violete Kukaj mbetet njëra nga këngëtaret që ka vite që është pjesë e skenës muzikore shqiptare.