Vjen goli i parë në “Riza Lushta”, Muja i pandalshëm

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Trepçës ’89 dhe Gjilanit.

Golin e parë dhe të epërsisë për skuadrën e Trepçës ’89 e ka shënuar, Ardian Muja në minutën e 22’të të takimit.

Muja arriti që të shënojë gol të bukur, duke e parabolluar portierin kundërshtar.

Pra rezultati aktuali i takimit është 1:0 në favor të minatorëve.

Të shohim se si do të rrjedhin gjërat në vazhdim, GazetaBlic do t’ju mbajë të informuar për çdo risi nga ky takim deri në fund.

SHPËRNDAJE