Vjen lajmi i madh për tifozët e Realit

Kalimi i Cristiano Ronaldos te Juventusi është vështirësuar.

Është Florentino Perez që ka ndërhyrë për t’i vështirësuar bisedimet, duke kërkuar 150 milionë euro për kartonin e portugezit.

Perez sipas ‘La Stampa’ është i pakënaqur me mënyrën se si Ronaldo dhe agjenti i tij po menaxhojnë këtë situatë.

Ka tre ditë që flitet për transferimin e Ronaldos te Juventusi, ku ‘Zonja e Vjetër’ ishte pajtuar të paguante 30 milionë euro.

SHPËRNDAJE