Vjollca Haxhiu shihet në shoqërinë e futbollistit të njohur

Këngëtarja Vjollca Haxhiu është parë e shoqëruar me futbollistin e njohur të kombëtares së Zvicrës.

Vjollca Haxhiu e Valon Behrami kanë kaluar një mbrëmje bashkë, ku duket se kanë dalë në një darkë miqësore.

Futbollisti i njohur me prejardhje shqiptare madje edhe ka nënshkruar një fanellë të tij për këngëtaren, ndërsa në bazë të fotografive dhe videove, duket se ata kanë kaluar kohë shumë të mirë bashkë./Gazeta Express