Vjosa Osmani ”tremb” pushtetin, publikon fotografinë më të fuqishme që mund ta keni parë ndonjëherë

Deputetja e parlamentit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Vjosa Osmani së fundi ka qenë mjaft aktive në seancat e Kuvendit të Republikës së Kosovës.

Mirëpo ajo ka qenë e pranishme edhe në rrjetet sociale, përmes postimeve dhe fotografive të ndryshme që ka postuar.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi me antarët tjërë të LDK-së me të cilët Vjosa shihet se ka raporte tejet të mira.

Bëhet fjalë për deputetin Anton Quni dhe Lumir Abdixhikun.

‘’Gati për cdo betejë’’, ka shkruar Vjosa rreth fotografisë që ka publikuar e që shihet së është bërë në sallën e Kuvendit të Kosovës, transmeton Botapress.info.

Duket se Vjosa me antarët e LDK-së janë gati për çdo betejë në Kuvend.

Për më shumë shihni foton:

SHPËRNDAJE