Vogëlushja në FOTO sot është një ndër modelet më të njohura shqiptare

Që nga momenti kur reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli bënë publike lidhjen e tyre janë kthyer në një ndër çiftet më të pëlqyer dhe të dashur për publikun shqiptar.

Kjo ndoshta për faktin ata nuk fshihen më dhe dalin shpeshherë publikisht së bashku.

Shumë aktivë në rrjetet sociale si Arbenita dhe Fero ku nuk mungojnë as deklaratat e ëmbla të dashurisë çifti publikojnë foto e video nga më të ndryshmet si nga jeta profesionale, ashtu edhe nga ajo personale.

Gjithashtu ditë më parë Fero publikoi këngën e re kushtuar partneres së tij, Arbenita Ismajli.

“Ride or die” titullohej kënga që i kushtohej vajzës së tij “meksikane”, dhe jo më kot e quante kështu.

Sot Arbenita na ka treguar provat se meksikane lind nuk bëhesh.

Në një foto kur ka qenë e vogël, modelja simpatike duket sikur nuk është fare shqiptare.

“Meksikane lind, s’bohesh”, shkruan modelja në foto.

SHPËRNDAJE