Vrasje e të shtëna në një lagje të Shkupit

Një vrasje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit, ku sipas informacioneve i vrarë ka mbetur një person i moshës 65 vjeçare.

Nga policia e Shkupit kanë njoftuar se afër kazermës, me plumb në kokë brenda automjetit Passat është gjetur personi me iniciale D.N, ndërsa detajet dhe motivi akoma nuk dihen.

SHPËRNDAJE