Vritet biznesmeni, varroset me arkivol prej floriri dhe me mijëra dollarë bizhuteri

Një biznesmen në Trinidat Tobago ka ndërruar jetë të premten e kaluar pasi është qëlluar me armë, teksa ishte te shtëpia e prindërve të gruas së tij

Por ajo që po bën më shumë bujë në këtë vdekje nuk është jeta e humbur por mënyra se si ai po përcillet për në banesën e fundit.

Për 33-vjeçarin është përgatitur një arkivol i stolisur me flori i cili mendohet që të ketë kushtuar plot 50 mijë dollarë, gjithashtu së bashku me të janë futur edhe një palë çizme ‘Timberland’ që kushtojnë rreth 50 mijë dollarë gjithashtu.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Përpos kësaj janë futur në arkivol edhe shumë bizhuteri që vlera e tyre mendohet të jetë rreth 100 mijë dollarë.

Ai është çuar për në varreza me një Bently.

Policia po heton nëse familja ka lidhje me vrasjen e tij.

SHPËRNDAJE