Vritet roja i sigurimit për shkak të armës së tij (PAMJE)

Në qytetin Pasto të Kolumbisë, u vra një roje sigurimi nga tre individë, të cilët si synim kishin t’ia vjedhin armën.

Në këtë incident kriminal ai u plagos dhe më pas ndërroi jetë.

E gjithë ngjarja u regjistrua nga kamera e sigurisë, të cilën mund ta shihni këtu.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë ⤵)

VIDEO