Vuçiq shumë i shqetësuar, mban konferencë në orët e vona për Kosovën

Presidenti serb Aleksander Vuçiq është duke mbajtur një konferencë shtypi.

Në këtë konferencë ai po flet për taksën dhe gjendjen në veri, ku gjatë ditës së sotme u arrestuan katër persona lidhur me vrajsen e politikanit të komunitetit serb, Oliver Ivanoviq.

Pjesë e konferencës është edhe kryeminstrja e Serbisë Ana Brnabiq.

Për të tjera do t’iu informojmë më vonë.

SHPËRNDAJE