Vushtrri: Djemtë rrahin nënën, e papritur ku përfundon ajo

Një femër në Vushtrri ka raportuar se dy djemtë e saj që janë dehur kanë ushtuar dhunë fizike ndaj saj.

Të dyshuarit janë arrestuar, njofton Policia.

Viktima së bashku me vajzë e saj tetë vjeçare është dërguar në strehimore.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

SHPËRNDAJE